Restoran Aladdin

Atlanta da Akdeniz mutfağı sunan bir restoran daha…”Aladdin’s Mediterranean Grill & Deli”. Şehirdeki en iyi Akdeniz yiyeceklerini makul fiyata yiyebileceginiz temiz bir ortam.

Müşterilerinin beklentilerinin üstünde hizmet verdikleri, her müşteriye etkili ve dostça tutum sergiledikleri, ayrıca Atlantada tercih edilen akdeniz mutfağı ikram eden restoran olmayı başardıkları ifade ediliyor.

Değinmeden geçemeyeceğim bir nokta ise çok farklı aromaların bulunduğu nargilelere sahip olması…elma, kivi çilek, üzüm, karışık meyve, kavun, kiraz ve portakal…aromalardan bazıları.

Adres: 8725 Roswell Road Atlanta, GA 30350

Web sitesi: http://www.aladdinmediterraneanrestaurant.com/

 

…………………………………………………………………………………………………………..


Another Mediterranean restaurant in Atlanta… The restaurant provides the best one of the meddiranean food in city at a reasonable price and thus it recruits customers from surrounding areas in a driving distance particularly at weekends. The environment is quite friendly with efficient service, casual, clean and upbeat atmosphere.

Address: 8725 Roswell Road Atlanta, GA 30350

web site: http://www.aladdinmediterraneanrestaurant.com/


Köfte kebap:

Kuzu ve dana eti karışımından elde edilen kıyma, incecik kıyılmış maydanoz, soğan, bazı kuru bitkiler ve baharatlar kullanılarak yapılmış köfte, humus, kudüs (jarusalem salad) salatası ve basmati pirinç ile hazırlanmış pilav birlikte servis ediliyor.

…………………………………….

Kofte Kabob:

it is prepared with ground beef and lamb meat mixed with parsley, onions, and a blend of their special herbs and spices. Kofte kabob is served with basmati rice, jarusalem salad, onion salad and hummus.

Tavuk ızgara:

Marine edilmiş tavuk ızgarası, humus, basmati pilav, kudüs salatası, soğan salatası ile birlikte ikram ediliyor.

……………………………………………………………Shish Tawook (chicken kabob):

Marinated and grilled boneless and skinless chicken breast is served with basmati rice, jarusalem salad, onion salad and hummus.Karışık kebab:

Şiş kebap, tavuk ızgara ve köftelerden bir kaç numune bulunan servis tabağına ayrıca humus, soğan salatası, kudüs salatası ve pilav da eşlik ediyor.

……………………………………………………….

Aladdin’s Kabob Sampler:


Shish kabob, chicken kabob and kofte kabob samples come with delicious hummus, Jarusalem salad in a lettuce leaf cup, onion salad, basmati rice.


felafel:

Ortadoğunun meşhur aparatiflerinden…kendilerinin hazırladığı ev yapımı özel bir dip-sos eşlik ediyor…oldukça lezzetli.

……………………………………………….

Falafel:


It is a commonly known healthy vegeterian middle-east appetizer. Delicious patties of ground garbanzo beans mixed with a special blend of spices, fried to perfection and served.


baklava:

Bazı Akdeniz ülkeleri ile Ortadoğu ülkelerinin çok yakından tanıdığı fıstıklı baklava

………………………………………………..

Pistachio Baklava:


Sheets of phyllo richly endowed with premium pistachios and sweetened with sugar syrup.

Advertisements